Тэлефон прыёмнай: +375 (17) 363 78 32
Графік асабістага прыёму грамадзян
Кабінет | 20 |
Дні прыёму | першая серада месяца, з 14.00 да 17.30 |
Заўвага: Папярэдні запіс на асабісты прыём ажыццяўляецца па нумары: 8 (017) 363 78 32. |
КІРАЎНІЦТВА
Першы намеснік генеральнага дырэктара
Графік асабістага прыёму грамадзян | |
Кабінет | 24 |
Дні прыёму | апошні панядзелак месяца, з 14.30 да 17.30 |
Заўвага: Папярэдні запіс на асабісты прыём ажыццяўляецца па нумары: 8 (017) 363 78 32. |
Намеснік генеральнага дырэктара па развіццю
Намеснік генеральнага дырэктара па агульных пытаннях і ідэалагічнай рабоце
Намеснік генеральнага дырэктара па эканоміцы і фінансах
Галоўны бухгалтар
Намеснік генеральнага дырэктара-галоўны інжынер
Кішковіч Аляксандр Паўлавіч | |
Тэлефон | +375 (17) 357 20 70 |
Графік асабістага прыёму грамадзян | |
Кабінет | 40 |
Дні прыёму | другая серада месяца, з 9.00 да 11.30 |
Заўвага: Папярэдні запіс на асабісты прыём ажыццяўляецца па нумары: 8 (017) 363 78 32. |
СТРУКТУРНЫЯ ПАДРАЗДЗЯЛЕННІ
Назва падраздзялення | Тэлефон |
Прыёмная загадчык канцылярыяй-сакратар прыёмнай кіраўніка Чэрнік Іна Іванаўна | +375 (17) 363 78 32 |
Упраўленне эканомікі, планавання і фінансаў начальнік Упраўлення Цітова Наталля Міхайлаўна | +375 (17) 270 22 91 |
Аддзел бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці начальнік аддзела-галоўны бухгалтар Жукавец Таццяна Міхайлаўна | +375 (17) 270 15 46 +375 (17) 270 25 40 |
Аддзел арганізацыйна-кадравай работы і карпаратыўнага кіравання начальнік аддзела Пархамовіч Вольга Сяргееўна | +375 (17) 270 27 12 |
Юрыдычны аддзел начальнік аддзела Кажадуб Аляксандр Васільевіч | +375 (17) 270 16 93 +375 (17) 270 33 43 |
Аддзел інфармацыйных тэхналогій начальнік аддзела Дылеўская Марына Генадзьеўна | +375 (17) 270 58 91 |
Аддзел інжынернай падрыхтоўкі начальнік аддзела Турко Таццяна Уладзіміраўна | +375 (17) 317 12 16 |
Каштарысны аддзел начальнік аддзела Міхед Наталля Валяр'янаўна | +375 (17) 317 16 77 |
Упраўлення праектнага інжынірынгу намеснік начальніка Упраўлення Шчэрба Сяргей Аляксандравіч | +375 (17) 259 43 29 |
Упраўлення лабараторных выпрабаванняў і геадэзічных пошукаў начальнік Упраўлення Сыцько Яўген Сяргеевіч | +375 (17) 270 51 14 +375 (17) 270 69 30 |
Аддзел знешнеэканамічных сувязяў начальнік аддзела Касянік Алёна Генадзьеўна | +375 (17) 399 00 95 |
Аддзел каардынацыі будаўніцтва начальнік аддзела кароткі Дзмітрый Пятровіч | +375 (17) 270 84 32 |
Упраўленне знешнеэканамічных сувязяў і каардынацыі будаўніцтва начальнік Упраўлення Купка Марыя Іванаўна | +375 (17) 397 29 31 |
Упраўленне рэалізацыі будаўнічых праектаў начальнік Упраўлення Мельнік Таццяна Віктараўна | +375 (17) 270 14 63 |
Служба «Праектны офіс» кіраўнік службы Няхай Таццяна Міхайлаўна | +375 (17) 357 20 70 |
Аддзел комплекснага праектавання начальнік аддзела Бурка Кацярына Аляксандраўна | +375 (17) 259 43 24 |
Аддзел аналізу і кантролю начальнік аддзела Юшкевіч Таццяна Сяргееўна | +375 (17) 270 72 35 +375 (17) 270 19 54 |
Аддзел атэстацыі кампетэнтнасці персаналу начальнік аддзела Аблаказава Наталля Уладзіміраўна | +375 (17) 270 75 25 |
Аддзел атэстацыі юрыдычных асоб і індывідуальных прадпрымальнікаў начальнік аддзела Лукашова Ала Аляксееўна | +375 (17) 270 59 96 |
Аддзел сертыфікацыі начальнік аддзела Цвірко Таццяна Баляславаўна | +375 (17) 270 48 17 |
Аддзел інфармацыйна-выдавецкіх паслуг начальнік аддзела Брянцева Вольга Іванаўна | +375 (17) 270 39 20 |
Упраўленне навукова-аналітычнай працы і дзелавога навучання начальнік Упраўлення Рудая Наталля Уладзіміраўна | +375 (17) 399 00 69 |
Аддзел гаспадарчага забеспячэння начальнік аддзела Міхневіч Аляксандр Віктаравіч | +375 (17) 270 10 82 |
Кафэ загадчык кафэ Зобніна Галіна Генадзьеўна | +375 (17) 270 37 25 |